PerfectCare – pralka, którą pokochają Twoje ubrania

0

Co zrobić, gdy po wyjęciu z pralki ulubionego swetra czy sukienki okazuje się, że uległy one skurczeniu, rozciągnięciu lub trwałemu uszkodzeniu? Aby skutecznie wyeliminować ten problem, zachowując naturalny wygląd odzieży, warto postawić na jedno z urządzeń Electrolux z serii PerfectCare.

Jak skutecznie dbać o ubrania w trakcie prania?

W jaki sposób możemy sprawić, by ulubione ubrania pozostały z nami na dłużej? Wystarczy zastosować się do kilku podstawowych reguł dotyczących prania:

  • kolorystyczna segregacja odzieży (białe, kolorowe, czarne);
  • podział odzieży ze względu na materiał, z którego została wykonana;
  • opróżnienie zawartości kieszeni oraz zapięcie wszystkich zamków i guzików;
  • pranie bielizny w specjalnych woreczkach chroniących ją przed uszkodzeniami;
  • wypełnienie bębna pralki nie więcej niż do 3/4 jego pojemności;
  • dostosowanie odpowiedniej temperatury do rodzaju odzieży;
  • stosowanie odpowiednich detergentów.

Oczywiście niezwykle ważnym elementem pozostaje także wybór samego urządzenia. Pralki marki Electrolux z linii PerfectCare mogą zaoferować nam szereg nowoczesnych funkcji, które pozwolą nam cieszyć się ulubionymi ubraniami przez długie lata.

Pralka PerfectCare – ubrania idealnie czyste

PerfectCare to pralka, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na tym, aby ich ubrania nawet po wielu praniach w dalszym ciągu wyglądały jak nowe. Pralka ta jest w stanie skutecznie zadbać nawet o najdelikatniejsze tkaniny, takie jak wełna czy jedwab, przyczyniając się do zachowania ich naturalnego fasonu i koloru na długi czas. Zastosowane w urządzeniach z serii PerfectCare technologie chronią odzież przed zniekształceniem, skurczeniem się czy zagnieceniami.

System Ultracare – perfekcyjnie doprane ubrania

Zastosowany w pralce Electrolux system UltraCare miesza wstępnie detergent z wodą, dzięki czemu może ona zagwarantować jednocześnie szybkie oraz niezwykle dokładne pranie. Funkcja ta sprawia, że płyn zmiękczający jest w stanie dotrzeć do wszystkich włókien tkaniny, skutecznie chroniąc je przed uszkodzeniem.

Pralka Electrolux z systemem SteamCare – innowacyjne wykorzystanie pary

Pralki z serii PerfectCare wyposażone zostały także w innowacyjny system wykorzystania pary, SteamCare. Technologia ta posiada wiele zalet – między innymi pozwala wyeliminować nieprzyjemne zapachy oraz bakterie. Wykorzystanie pary pozwala na ograniczenie gwałtowności obrotów bębna, dzięki czemu unikniemy zagnieceń, a także pozbędziemy się tych najbardziej uporczywych, które pojawiły się na skutek codziennego użytkowania ubrań. To jednak nie koniec zalet. Brak konieczności zastosowania detergentu sprawia, że tkaniny zużywają się znacznie wolniej. Nie sposób nie wspomnieć tutaj także o energooszczędności pralek parowych. Nie tylko zużywają one mniej prądu od klasycznych urządzeń tego typu, lecz wykorzystują również znacznie mniej wody.

OptiSense – czyste ubrania w odpowiednim czasie

W pralce z linii PerfectCare zastosowany został również inteligentny system OptiSense. Pozwala on regulować czas suszenia w zależności od rodzaju załadunku. Dodatkowo system na bieżąco monitoruje stan wilgotności. Wszystko to sprawia, że znajdujące się w bębnie ubrania są efektywnie wysuszone, lecz nie przesuszone. OptiSense cechuje się także zmniejszonym zużyciem energii elektrycznej, a co za tym idzie — obniżeniem rachunków za prąd

4.5/10 - (2 votes)
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here