Ostre i praktyczne niezbędniki: przewodnik po nożyczkach i scyzorykach

0

Akcesoria takie, jak nożyczki i scyzoryki, są niezbędne w każdym domu. Uniwersalne nożyczki przydają się w kuchni do wielu rzeczy, poza tym są niezastąpione w szkole, a nawet w biurach. A scyzoryki? Wielofunkcyjne, lekkie i poręczne, odpowiednie do różnych zadań warto mieć przy sobie szczególnie, gdy wybierasz się na działkę lub wycieczkę poza miasto.

Nożyczki uniwersalne i do zadań specjalnych

Nożyczki od Gerlach wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej z domieszką molibdenu, chromu i wanadu, co wzmacnia twardość ostrzy i uodparnia je na ścieranie się podczas użytkowania. Jednocześnie lekko zaokrąglone końcówki ostrzy są bezpieczne dla użytkowników nożyczek, minimalizując ryzyko skaleczenia się.

Uchwyty nożyczek zostały zaprojektowane  tak, aby trzymanie ich było wygodne. Ponadto pokryte są powłoką antypoślizgową, dzięki czemu łatwo o stabilny, bezpieczny uchwyt. Ma on dodatkową zaletę: jest tak stworzony, żeby ręce nie męczyły się nawet przy dość długim używaniu nożyczek. Uniwersalne nożyczki z gerlach.pl to propozycja do domu, szkoły, a nawet biura, gdzie jak wiadomo, często się przydają.

W ofercie Gerlach.pl znajdują się nożyczki ASSIST – modele odpowiednie do użytku w szkole i biurze, uniwersalne, najlepsze do kuchni oraz półkrawieckie, które przydadzą się w domu i przydomowym warsztacie – mocne, solidne i wytrzymałe. Jeżeli mówimy o nożyczkach, nie sposób nie wspomnieć o nożycach do zadań specjalnych. Nożyce do drobiu od Gerlach to niezbędnik w każdej kuchni. Idealne do cięcia mięsa surowego, pieczonego i gotowanego, dzielenia na porcje kurczaka oraz innych mięs. Ergonomiczne uchwyty ułatwiają pracę w kuchni, a stal odporna na korozję znacznie przedłuża żywotność narzędzi.

Praktyczne i wielofunkcyjne – scyzoryki od Gerlach

Nożyczki i scyzoryki są niezbędnymi akcesoriami podręcznymi. Te pierwsze przydają się głównie w domu lub biurze, drugie – na zewnątrz, choć oczywiście można z ich funkcji czasem skorzystać też w domu. Scyzoryki ASSIST od marki Gerlach mają wiele praktycznych i przydatnych funkcji: dwanaście lub dwadzieścia. Nie służą tylko jako małe nożyki, ale również jako otwieracz do puszek, butelek, korkociąg, śrubokręt, lupa, kombinerki czy kółko do kluczy, a to jeszcze i tak nie wszystkie ich możliwości.

Elementy metalowe scyzoryków Gerlach są wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję i niekorzystne warunki zewnętrzne. Obudowa scyzoryka to trwałe i odporne tworzywo ABS. Scyzoryki są lekkie, łatwo schować je do kieszeni, torby lub plecaka –  prawie nic nie ważą, a ich funkcjonalność jest nie do przecenienia. Gdzie możesz je ze sobą zabrać? Właściwie wszędzie, nawet do plecaka nigdy nie wiadomo do czego mogą się przydać. Będę niezbędne na biwaku, wycieczce rowerowej, wyprawie w góry czy podczas wypadu na działkę.

Na Gerlach.pl znajdziesz praktyczne oferty zestawów wielofunkcyjnych scyzoryków z butelkami termicznymi!

Nożyczki i scyzoryki Gerlach – niezbędne w domu i na zewnątrz

Praktyczne przedmioty, jakimi są nożyczki i scyzoryki Gerlach, to niezbędnik w domu i na wycieczce. Kuchenna szuflada bez schowanych w niej nożyczek nie będzie kompletna – nie wszystko wygodnie przetniesz nożem. Z kolei wyprawa bez scyzoryka o wielu praktycznych zastosowaniach może zakończyć sięutrudnieniami, dlatego warto go zawsze mieć przy sobie, tym bardziej, że nic nie waży.

Zobacz aktualną ofertę i zamów dla siebie wybrane nożyczki lub scyzoryk już dzisiaj!

Oceń ten post
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here