Jędrne pośladki – to możliwe!

0

Ten artykuł będzie konkretny, bez owijania w bawełne, był już ćwiczenia na brzuch i inne partie ciała, a teraz czas na jędrne pośladki.
Zaczynamy!

Przygotujmy sobie:
-koc lub matę
-miękką piłeczkę

1. Kładziemy się płasko na naszym kocu czy też macie, między stopy wkładamy piłkę, teraz  podnosimy nasze obydwie nogi do pionu. W tej pozycji ściskamy piłeczkę przy jednoczesnym napięciu pośladków, w chwili ścisku i napięcia pozostajemy 5-10 sekund. Ilość powtórzeń zależy od intensywności Waszego treningu, im więcej tym lepiej.

2. Pozostajemy w pozycji leżącej, nasze stopy rozstawiamy na szerokość bioder. A teraz podnosimy pośladki przy jednoczesnym ich napięciu i wciągnięciu brzucha. Unosimy do momentu, aż nasze uda i tułów stworzą linię prostą. Pozostajemy w tej pozycji 5-10sekund i wracamy do pozycji wyjściowej. Powtarzamy wedle naszego planu treningowego.

3. Teraz pokaże Wam ćwiczenie, które możecie wykonywać wszędzie, na ulicy, w pracy, w domu, wykonując każde czynności życiowe.
Po prostu napinajmy pośladki, zawsze kiedy mamy na to ochotę. Pozostajemy w chwili napięcie 5-10 sekund i rozluźniamy je, powtarzamy to ćwiczenie jeszcze parę razy.

4. Opieramy się na przedramionach, powiedzmy że w klęku podpartym. Teraz podnosimy jedną nogą do góry pod kątem prostym, a następnie opuszczamy powoli kolano ku ziemi, jednak zatrzymujemy je nad ziemią, tak aby nie dotknęło podłoża. Teraz podnosimy je do góry, aby utworzyło wraz z plecami linię prostą. Następnie zmieniamy nogę, liczba powtórzeń wedle uznania.

Jestem pewny że wykonując wszystkie te ćwiczenia, już po nie długim czasie zobaczycie znaczne efekty, a Wasze pośladki staną się jędrne i przepiękne.
Pamiętajcie że ćwiczenie 3 możecie wykonywać wszędzie, a więc żadne wytłumaczenie Was nie usprawiedliwia.
Powodzenia!

Oceń ten post
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here