Zaśnik – Czym jest, jak działa, opinie o produkcie

0

Sen pełni w życiu człowieka szereg istotnych funkcji. Najogólniej rzecz biorąc, dobry i zdrowy sen jest obligatoryjnym warunkiem dobrej jakości życia. Nie ma w tym nic dziwnego – doniosłość znaczenia snu uwidacznia się nie tylko na płaszczyźnie biologicznej, ale również psychologicznej. Dzięki snowi poprawia się nasze samopoczucie psychiczne oraz zdolność koncentracji.

Wieloaspektowy wpływ snu na jakość życia człowieka

Wydajny sen wspiera również procesy zapamiętywania. Tak więc sen ma ogromne znaczeni dla wszystkich osób, które dokonują dużego wysiłku intelektualnego bez względu na profesję. Gwoli uzupełnienia warto zaakcentować wyniki badań z zakresu neuropsychologii opublikowane w prestiżowym czasopiśmie naukowym „American Scientist”. Autorzy artykułu dowodzą, że sen stymuluje procesy dedukcji. Innymi słowy, wspomniany proces fizjologiczny pomaga nam w odnajdywaniu zależności i wyciąganiu wniosków na bazie obszernych zbiorów informacji. Z pewnością jest to wartościowa sugestia na temat tego, dlaczego niektórzy ludzie odnajdują odpowiedzi na ważne życiowe dylematy i rozwiązują inne wymagające problemy. To właśnie udanemu snowi wielu ludzi zawdzięcza tak zwane olśnienia tak potrzebne w pracy konceptualnej, która jest charakterystyczna dla tak zwanej branży kreatywnej.

Spójrzmy jednak na chwilę na typowo fizykalne aspekty snu. Sen reguluje istotne procesy metaboliczne. Co więcej, opisywany proces fizjologiczny stymuluje produkcję hormonów wzrostu. Rola wydajnego snu powinna przykuć uwagę także osób, dla których znaczącą rolę odgrywa kondycja fizyczna. Brak odpowiedniej ilości wydajnego snu może bowiem prowadzić nie tylko do otyłości, ale również do chorób serca, a nawet nadciśnienia. Ponadto niedobór snu negatywnie wpływa na nasz układ immunologiczny, co nie pozostaje bez znaczenia w dzisiejszych naznaczonych przez epidemię czasach.

Zaśnik – geneza wyjątkowego inhalatora melatoniny

blankNieodzowna rola snu w życiu każdego człowieka oraz frustracja, jakiej doświadczyli konsumenci przyjmujący tradycyjne preparaty na bazie melatoniny, zainspirowały nas podjęcia kluczowej decyzji. Tym kamieniem milowym było stworzenie wyjątkowego i łatwego w obsłudze akcesorium, jakim bez żadnego cienia wątpliwości jest nasz niezawodny dyfuzor melatoniny. Opinie o tym produkcie zdają się potwierdzać to, z jakim utęsknieniem oczekiwano produktu, który dosłownie i w przenośni jest w stanie zmienić życie wielu ludzi na lepsze.

Zaśnik – dyfuzor na bazie unikalnej kompozycji składników

Aby w pełni zrozumieć niepowtarzalną wartość dodaną, jaka w nasze życie jest w stanie wnieść Zaśnik, przyjrzyjmy się bogatym składnikom aktywnym, które wykorzystano w aerozolu, który wytwarza opisywany dyfuzor melatoniny. Opinie o produkcie sygnalizują, że właśnie taka – starannie dobrana kompozycja składników aktywnych – doskonale wpisuje się w gusta usatysfakcjonowanych Klientów. Ciepłe recenzje konsumentów akcentują różnorakie walory, które determinują unikalny charakter produktu, jakim niewątpliwie jest Zaśnik. Opinie, których motywem przewodnim jest błyskawiczne działanie aerozolu melatoniny, padają niezwykle często. Ograniczenie listy zalet Zaśnika jedynie do jego niezwykle szybkiego działania byłoby jednak sporym niedopowiedzeniem. Prezentowany dyfuzor melatoniny charakteryzuje się przyjemnym smakiem. Zaśnik jest takim aerozolem melatoniny, który zapewnia prawdziwą ucztę dla zmysłów, Poza walorami smakowymi, możemy rozkoszować się jego kojącym subtelnym zapachem. Abstrahując od tego, sam produkt cieszy oczy swoim fantastycznym wykonaniem, a z uwagi na brak substancji uzależniających – możemy bez obaw używać go przez dłuższy okres czasu.

Składniki aktywne, którym Zaśnik zawdzięcza swój sukces

Podstawowym składnikiem aktywnym Zaśnika jest melatonina. Suplementacja melatoniną jest wskazana przede wszystkim w okresie jesienno-zimowym, kiedy dni są coraz krótsze. Wynika to z faktu, że właśnie w tym okresie organizm ludzki wytwarza melatoninę, ale niestety już po południu. Zapewne jest to swego rodzaju hipoteza, którą można wytłumaczyć dekoncentrację i znużenie w końcówce dnia pracy. Co ciekawe, optymalny poziom melatoniny organizm ludzki osiąga pomiędzy północą a drugą nad ranem. Oczywiście taki stan rzezy nie jest ani optymalny, ani przyjazny dla naszego organizmu. Jest to zatem ważny powód, dla którego powinniśmy zdecydować się na dostarczenie melatoniny z zewnątrz. W ten sposób uzyskamy nie tylko poprawę jakości snu, ale również zredukujemy ilość nieprzyjemnych i zmniejszających naszą efektywność w ciągu dnia wybudzeń.

Innym wartościowym składnikiem, któremu prezentowany dyfuzor melatoniny zawdzięcza swoje dobroczynne działanie, jest lawenda. Olejek eteryczny z lawendy ma głęboko relaksujące działanie na ludzki organizm. Konkretyzując, lawenda wydłuża czas trwania fazy NREM – tej, w której sen jest najgłębszy i najbardziej wydajny. Dodatkowo lawenda zmniejsza ilość kortyzolu we krwi, który powszechnie uznaje się za hormon stresu. Lawenda jest również komponentem, który – podobnie jak rumianek – zmniejsza ilość wybudzeń.

Z kolei niepowtarzalny charakter rumianku przejawia się w tym, że zawiera on charakterystyczny związek: apigeninę. Ten bioflawonoid wykazuje działanie relaksujące.

Jak aplikować dyfuzor melatoniny Zaśnik?

Zanim odpowiemy na postawione pytanie, zastanówmy się jeszcze raz, dlaczego opinie o Zaśnik są tak pozytywne. Prezentowany dyfuzor melatoniny to przede wszystkim delikatny produkt w szerokim i jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie zawiera on żadnych substancji uzależniających takich, jak na przykład nikotyna lub diacetyl. Ponadto, ten jedyny w swoim rodzaju aerozol melatoniny jest stworzony przede wszystkim na bazie składników roślinnych. Koncepcja produktu znakomicie wpisuje się w filozofię wegańskiego stylu życia. Brzmi obiecująco? W takim razie przejdźmy do najważniejszego: jak stosować Zaśnik?

Najpierw skupimy się na najbardziej prozaicznych czynnościach. Na samym początku ściągamy wieczko w celu odbezpieczenia produktu.

Sesje, w których wdychamy aerozol melatoniny, trwają niezwykle krótko. Ta zaleta ma niebagatelne znaczenie w dzisiejszych czasach, w których tempo życia jest niezwykle szybkie. Miłą niespodzianką jest fakt, że Zaśnik wystarczy wdychać zaledwie przez 3 sekundy. Te błyskawiczne seanse możemy powtórzyć do 10 razy dziennie. W międzyczasie nie trzeba absolutnie niczego ładować, ani uzupełniać. Wysiłek w celu uzyskania błogiego stanu odprężenia i relaksu jest zatem minimalny, a potencjalne korzyści w postaci lepszej jakości życia na różnych jego płaszczyznach niemal nieograniczone. Zaśnik jest preparatem, który niemal deklasuje stworzone dotychczas suplementy wspierające zasypianie, których wchłanianie do organizmu zajmuje od 30 do 60 minut. Prezentowany dyfuzor melatoniny działa wręcz natychmiastowo, co znajduje odzwierciedlenie w pozytywnych opiniach Klientów.

Zaśnik – opinie z forum i komentarze

O walorach Zaśnika można napisać wyrafinowany elaborat. Najlepszym świadectwem niech jednak pozostaną opinie zadowolonych Klientów, którym dyfuzor melatoniny pomógł w wypracowaniu zdrowego stylu życia, a – jak wiemy – zdrowie jest bezcenne! Poniżej

„Od miesiąca testuje Zaśnik, i jak na razie produkt całkiem mi się sprawdza. Osobiście zmagam się z dużymi problemami z bezsennością. Próbowałem wielu środków z melatoniną, jak na razie z Zaśnika jestem zadowolony. Nie załapałem się również na żadne opóźnienie, paczka była u mnie na następny dzień.”

„Polecam 😉 30-40 min przed snem należy użyć wstaje wyspana wypoczęta bardzo fajna sprawa polecam bardzo !”

„To moje tegoroczne odkrycie. Próbowałem już wielu środków z melatoniną, jednak żadne nie były zbyt skuteczne. Z reguły musiałem dość długo czekać na ich działanie, albo brać je o wiele wcześniej przed pójściem spać. Tutaj nie ma takiego problemu, sam mogę kontrolować sen. Zasypiam dosłownie kilkanaście minut po wdychaniu.”

„Dzień dobry, Ja zamawiałam zaśnik już jakiś czas temu. Jeśli chodzi o kontakt, co prawda były opóźnienia ale byłam o nich informowana. Za czas oczekiwania również dostałam rekompensatę 🙂 Sam produkt też w porządku mi się sprawdza, zastanawiam się właśnie nad zamówieniem kolejnego. Z tego co się orientuję aktualnie prowadzą wysyłkę 24, więc nie powinno być opóźnień.”

„Używam już od 3 miesięcy. U mnie wychodzi 1 zaśnik na 3 tygodnie, bo używam więcej. Brat też to ma i u niego wychodzi 1 na 5 tygodni więc to zależy od osoby.

I tak 50 zł miesięcznie to prawie nic – jedno wyjście na miasto.

Polecam, fajny produkt”

„Jestem pozytywnie zaskoczona bo to faktycznie działa. Miałam ciężki tydzień i postanowiłam wypróbować. Zasnęłam w głęboki sen i wybudziłam się wypoczęta. Teraz używam za każdym razem kiedy mam problem z zaśnięciem – działa za każdym razem – szybko zasypiam, mam głęboki sen i intensywne sny.”

„Wczoraj odebrałam. Bardzo przyjemny zapach i smak. Relaksuje, spałam dobrze. Szkoda, że nie ma takiego z możliwością wykupu olejków. Wykonanie bardzo piękne.”

„Moja babcia miała trudności z zasypianiem odkąd pamiętam. Kupiłem jej ten dyfuzor, chociaż spodziewałem się, że trudno będzie ją przekonać do wdychania. Na początku stawiała opory, nazywała Zaśnik „dziwnym specyfikiem”. Jednak odkąd zgodziła się go zastosować, niemal się z nim nie rozstaje. Zauważyłem, że postawiła go na szafce nocnej. Często jak przebudzałem się w nocy to słyszałem, że krząta się po domu. Problem z zasypianiem jak widać zniknął.”\

„Samą aromaterapię stosuję już od bardzo dawna, jednak w innej formie. Wypływa na mnie bardzo pozytywnie, dlatego skuszona obietnicami postanowiłam zamówić ten produkt. Kłopoty z zasypianiem pojawiają się u mnie co jakiś czas, szczególnie, gdy mam za sobą stresujący dzień. Po jedynym z takich dni wzięłam przed snem kilka wdechów z Zaśnika i zasnęłam jak dziecko.”

„Zaśnik dostałam od córki na urodziny, ponieważ od dłuższego czasu miewałam problemy z zasypianiem. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tego produktu, jednak pozytywnie się zaskoczyłam. Już po pierwszym użyciu bardzo łatwo i szybko zasnęłam. Dużym plusem jest także piękny, kojący zapach. Lubię tę woń lawendy.”

źródło: https://zasnik.pl/

4.8/10 - (3 votes)
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here