Wagi łazienkowe – nowoczesne i funkcjonalne

0

Waga łazienkowa to mechaniczny lub elektroniczny sprzęt, który z pewnoscią każdy z nas posiada w swoim domu. Jej podstawową funkcją jest kontrola wagi użytkownika. Asortyment wag łazienkowych uzupełniają nowoczesne modele dokonujące analizy składu ciała umożliwiając także pomiar tkanki tłuszczowej lub masy kostnej. Z uwagi na swoją niewygórowaną cenę i dokładność pomiaru wagi łazienkowe cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród miłośników zdrowego trybu życia.

Mechaniczne wagi łazienkowe są praktycznie bezobsługowe – do działania nie potrzebują baterii ani innego zasilania z zewnątrz. Tego rodzaju wagi polecane są wszystkim zwolennikom ekologicznych rozwiązań i tradycjonalistom unikającym nowoczesnych technologii. Korzystając z innowacyjnych rozwiązań inteligentna waga łazienkowa analizuje zawartość tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej i kostnej – pozwalając na niezwykle dokładny pomiar najważniejszych parametrów ludzkiego ciała.

Inteligentna waga łazienkowa – wybierz model najlepszy dla siebie

Dzięki codziennej kontroli masy ciała możesz na bieżąco sprawdzać skład swojego organizmu, eliminując wszystkie błędy żywieniowe, uniemożliwiające osiągnięcie wymarzonej wagi. Zaawansowana analiza składu ciała pomoże Ci podjąć działania pozwalające utrzymać prawidłową wagę dostosowaną do płci i wieku użytkownika.

Modele wag łazienkowych dostępne na polskim rynku różnią się pomiędzy sobą nie tylko wielkością czy rodzajem zastosowanego surowca ale też sposobem zasilania. Zdecydowana większość modeli to wagi łazienkowe wykonane z hartowanego szkła i wyposażone w duży wyświetlacz LCD. Nowoczesne wagi łazienkowe to także modele wykonane z solidnych i trwałych materiałów takich jak np. stal szlachetna. Tego rodzaju sprzęty wyróżniają się na tle innych wysoką trwałością i wytrzymałością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Warto wiedzieć, że urządzenia stalowe sprawdzają się w przypadku osób tęższych. Wagi stalowe są także wykorzystywane do ważenia walizek przed czekającą nas podróżą. Nowoczesne wagi łazienkowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych dzięki czemu bez najmniejszych problemów dopasujesz je do wystroju danego pomieszczenia.

Co zapewniają wagi elektroniczne?

 Tylko precyzyjna waga da Ci całkowitą kontrolę nad dokładnymi pomiarami masy ciała. W przypadku wag diagnostycznych, dzięki ich zaawansowanym analizom zdobędziesz wiele istotnych informacji na temat tkanki tłuszczowej lub wskaźnika BMI. Warto wiedzieć, że wiele modeli wag łazienkowych daje możliwość łączenia ze smartfonami, dzięki wbudowanej sieci Wi-Fi oraz funkcji Bluetooth. Dzięki technologii możesz na bieżącą śledzić swoje osiągnięcia, bez względu na miejsce, w którym aktualnie się znajdujesz. Najnowocześniejsze wagi łazienkowe z opcja pomiaru tkanki tłuszczowej pozwalają na automatyczna synchronizację pomiarów oraz kontrolowanie naszych wyników na przestrzeni czasu.

Jaką wagę łazienkową kupić?

Wiele osób zastanawia się, na co należy zwrócić uwagę przed zakupem wagi łazienkowej. Przede wszystkim należy sprawdzić, czy konkretny model jest wyposażony w :

 • automatyczne wyłączanie
 • analizę składu ciała
 • automatyczne rozpoznawanie użytkowników
 • sterowanie dotykowe
 • zasilanie bateryjne
 • pamięć pomiaru
 • antypoślizgowe nóżki
 • wskaźnik BMI
 • wybór jednostki wagowej
 • wskaźnik przeciążenia
 • pomiar zawartości wody
 • pomiar tkanki kostnej, mięśniowej i tłuszczowej (tłuszcz podskórny, tłuszcz trzewny)
 • informację o zużyciu baterii
 • automatyczną kalibrację

Szukając wagi łazienkowej dostosowanej do twoich potrzeb zapoznaj się z bogatą ofertą dostępna na https://www.empik.com/agd/urzadzenia-do-pielegnacji/wagi-lazienkowe,51011014,s.

Oceń ten post
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here