Twoje Ciało również może przeżyć metamorfozę

0

O pięknej, szczupłej sylwetce marzy każdy z nas, ale nie każdy wie jak to marzenie spełnić. Wielu z nas brakuje też motywacji, ponieważ odchudzanie kojarzy nam się głównie z głodem, ewentualnie niesmacznym jedzeniem lub męczącymi ćwiczeniami ponad nasze siły. Tymczasem modelowanie sylwetki może być proste i przyjemne, wystarczy sięgnąć po wsparcie profesjonalnych dietetyków i trenerów, którzy wskażą nam właściwą drogę do przemiany, idealnie dopasowując ją do naszych potrzeb i możliwości.

Przygotowywane przez nich spersonalizowane plany dietetyczne i spersonalizowane plany treningowe zagwarantują nam błyskawiczne efekty: nadmiar tkanki tłuszczowej zniknie, sylwetka nabierze smukłości, mięśnie się uwydatnią, poprawi się też nasza kondycja i ogólne samopoczucie – a wszystko to bez wygórowanych kosztów, zbytnich poświęceń i wyrzeczeń. Naprawdę każde ciało może przejść taką metamorfozę, Twoje również!

Spersonalizowany plan dietetyczny

Indywidualnie dobrany plan dietetyczny opiera się na dwóch aspektach: z jednej strony ma za zadanie zadbać o zdrowie Twojego organizmu, dostarczając mu niezbędnych składników odżywczych, z drugiej zaś strony nastawiony jest na realizację określonych celów, czyli zejście do konkretnej wagi. Dlatego układając dla Ciebie jadłospis dietetyk bierze pod uwagę takie aspekty jak Twój wiek, płeć, styl życia, tryb pracy, doskwierające Ci choroby i nietolerancje pokarmowe oraz oczywiście aktualną i pożądaną wagę – na tej podstawie tworzy menu, które jednocześnie zadba o poprawę Twojej kondycji zdrowotnej i pomoże Ci w osiągnięciu wyznaczonego celu wagowego. Spersonalizowany plan dietetyczny uwzględnia także indywidualne upodobania żywieniowe i umiejętności kulinarne, dlatego nie musisz się martwić, że znajdą się w nim produkty, za którymi nie przepadasz, lub potrawy, których nie potrafisz przyrządzić. Jadłospis będzie smaczny i sycący, pełen ciekawych i oryginalnych, a przy tym prostych w wykonaniu dań kuchni z różnych stron świata. Tak skomponowane menu ułatwi trzymanie się diety, a w konsekwencji zagwarantuje jej skuteczność.

Spersonalizowany plan treningowy

Indywidualnie dobrany plan treningowy, podobnie jak spersonalizowana dieta, musi być idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości, dlatego przy jego układaniu trener bierze pod uwagę takie czynniki jak Twój wiek, płeć, tryb życia, rodzaj wykonywanej pracy, siłę i wytrzymałość, a także obecną i docelową wagę – i dostosowuje do nich rodzaj ćwiczeń, ich długość oraz częstotliwość wykonywania. Sprawdź, jak to wygląda w praktyce na Strefaprzemian.pl. Celem treningów jest poprawa Twojej kondycji, wyrzeźbienie mięśni i obniżenie wagi, a nie tortury. Nie ma więc mowy o ćwiczeniach ponad siły. Trener zadba o to, aby ćwiczenia – choć wymagające – sprawiały Ci przyjemność. Układając plan treningowy postara się też o to, by dostosować go do Twojego harmonogramu zajęć, jak również miejsca, w którym zamierzasz ćwiczyć, a jeśli wybierzesz treningi w domu, to również do posiadanych przez Ciebie sprzętów, w związku z czym organizacja regularnej aktywności fizycznej nie sprawi Ci kłopotu. Połączenie tak spersonalizowanego planu treningowego z indywidualnie dobraną dietą to najlepszy przepis na sukces w walce o zdrowe i piękne ciało.

4.7/10 - (2 votes)
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here