Mezoterapia mikroigłowa – przywróć swojej skórze blask i jędrność!

0

Przemęczenie oraz długotrwały stres bardzo szybko widoczne są przede wszystkim na skórze twarzy. Cera staje się ziemista i zupełnie pozbawiona blasku. Oznaki te są szczególnie widoczne w okresie zimowym, gdy aura za oknem nie sprzyja życiowej energii. Jak zatem przywrócić skórze zdrowy wygląd?

Świeża i promienna cera to marzenie wszystkich kobiet. Niestety chroniczny stres i niewystarczająca ilość snu mają negatywny wpływ na wygląd naszej twarzy. Na szczęście jest na to rozwiązanie! Gabinety kosmetyczne zapewniają aktualnie rozbudowaną ofertę zabiegów kosmetycznych. Jednym z nich jest mezoterapia mikroigłowa. Czym charakteryzuje się wspomniany zabieg? Kiedy warto się na niego zdecydować?

Mezoterapia mikroigłowa – co warto o niej wiedzieć?

Coraz większa grupa kobiet decyduje się na regularne korzystanie z zabiegów, które określa się terminem mezoterapii. Określenie to odnosi się to formy podawania skórze substancji aktywnych, które mają na celu wyeliminowanie niedoskonałości. Dużą popularnością cieszy się aktualnie mezoterapia mikroigłowa. W trakcie takiego zabiegu skóra twarzy poddawana jest mikronakłuciom, za pomocą których w głąb skóry dostarczane są substancje aktywne. Wykorzystuje się w tym celu specjalne urządzenie, nazywane dermapenem. Ze względu na specyfikę zabiegu, który polega na kontrolowanym uszkodzenie skóry, towarzyszyć może mu niewielkie krwawienie. Istotne jest, aby mezoterapię mikroigłową wykonać w sprawdzonym gabinecie kosmetycznym. Sam zabieg poprzedzać powinna konsultacja, w czasie której omówione zostaną oczekiwania pacjentki. Od tego bowiem zależeć będzie między innymi głębokość nakłuć, odpowiadająca za finalne efekty. Warto również pamiętać, iż mezoterapię można wykonać nie tylko na skórze twarzy, ale także szyi, dekolcie, ramionach i brzuchu.

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu mezoterapii?

Mezoterapia mikroigłowa zyskała na popularności głównie ze względu na wysoką skuteczność. Jest to zabieg, który świetnie przeciwdziała wielu problemom, z którymi mierzą się kobiety. Kiedy warto zdecydować się na mezoterapię, którą wykonuje się między innymi w Estebiel – gabinet kosmetyczny w Warszawie? Jest to świetny zabieg, jeśli zależy nam na intensywnym odżywieniu i nawilżeniu skóry. Redukuje cienie pod oczami, przebarwienia, ale też pierwszy zmarszczki. Biorąc pod uwagę fakt, iż pierwsze efekty są widoczne stosunkowo szybko, jest to zabieg polecany przed ważnymi uroczystościami. Z efektów zadowolone będą kobiety w każdym wieku. Skóra twarzy odzyska swój naturalny blask, wyrównany koloryt i sprężystość. Wspomniane efekty utrzymują się nawet kilka miesięcy. Aby je podtrzymać, warto regularnie wykonywać serię zabiegów mezoterapii mikroigłowej. Warto pamiętać, że można wykonywać je również w okresie letnim.

Mezoterapia mikroigłowa to wyjątkowo bezpieczny dla skóry zabieg, zapewniający spektakularne efekty. Zdecyduj się na niego, jeśli zależy Ci na odmłodzeniu skóry twarzy!

9/10 - (1 vote)
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here