Laserowa korekcja wzroku – ile kosztuje i kiedy warto ją wykonać?

0

Problemy ze wzrokiem wywołują dyskomfort i utrudniają wykonywanie codziennych obowiązków. Obecnie wiele wad wzroku można skutecznie skorygować przy użyciu specjalnego lasera okulistycznego. Takie zabiegi są szybkie, bezpieczne i bezbolesne. Kto może skorzystać z tej metody i kiedy warto to zrobić?

Zabieg laserowej korekcji wzroku może znacząco poprawić widzenie pacjenta. Mimo to tego rodzaju usługi nie są refundowane przez NFZ. Choć cena zabiegu może wydawać się wysoka, to jednak takie rozwiązanie jest zdecydowanie tańsze, niż zakup okularów i częste wizyty u specjalistów. Ile kosztuje laserowa korekcja wzoru? Podpowiadamy!

Kiedy warto wykonać na laserową korekcję wzroku?

Zabieg laserowej korekcji wzroku zwykle wykonuje się między 18 a 65 rokiem życia. W tym okresie wada wzroku jest ustabilizowana i nie powinna szybko się pogłębiać. Na takie rozwiązanie mogą zdecydować się osoby z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością i astygmatyzmem. Jednak, aby tak się stało, najpierw trzeba przejść kwalifikację do zabiegu.

Laserowa korekcja wzroku jest szczególnie polecana pacjentom, którym okulary bądź soczewki przeszkadzają w codziennym życiu. Jest to także świetna alternatywa dla osób, które pomimo stosowania szkieł nie są w stanie w sposób satysfakcjonujący poprawić swojego widzenia. Zakup soczewek i regularna wymiana okularów wiążą się także ze sporymi kosztami. Szczególnie jeśli korzystasz z wysokiej jakości produktów wykonanych z droższych materiałów. Tymczasem po laserowej korekcji wzroku będziesz zdecydowanie lepiej widzieć, dzięki czemu drogie szkła i oprawki już nie będą Ci potrzebne.

Ile kosztuje laserowa korekcja wzroku?

Cena laserowej korekcji wzroku jest uzależniona od wybranej metody zabiegu i może się wahać od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Jednak warto podkreślić, że taki zabieg jest bardzo opłacalny. Po laserowej korekcji wzorku pacjent może wygodnie uprawiać ulubione dyscypliny sportowe i wykonywać dowolnie wybrany przez siebie zawód. Dzięki laserowej korekcji wzroku nie trzeba już poświęcać czasu na czyszczenie okularów, zmianę szkieł i regularne badania u okulisty.

W renomowanej klinice laserowej korekcji wzroku istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na tak duży wydatek. Bez okularów i soczewek Twoje życie będzie dużo prostsze. W efekcie bez problemu wykonasz makijaż lub spędzisz miło czas poza domem w każdych warunkach pogodowych. Pamiętaj też, że okulary i soczewki mogą powodować, że wzrok szybciej się męczy. Po zabiegu laserowej korekcji wzroku ten problem nie będzie już Ciebie dotyczył. Gdy poprawi się Twój wzrok, będziesz mógł bez przeszkód korzystać z komputera i nosić ulubione okulary przeciwsłoneczne.

Zobacz także: Laserowa korekta wzroku – kto może się na nią zdecydować?

Laserowa korekcja wzroku to świetna opcja dla osób, które męczy codzienne zakładanie i ściąganie okularów lub soczewek. Zabieg przy użyciu nowoczesnego sprzętu jest bardzo skuteczny. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, już dziś zapisz się na konsultację do specjalisty!

 

9/10 - (1 vote)
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here