JP Medica – abonamenty medyczne

0

Zdrowie to najcenniejsza rzecz jaką mamy. Nie da się przeliczyć jej na pieniądze ani zamówić zgodnie z życzeniem. To co możemy dla siebie zrobić zamyka się w jednym prostym słowie: profilaktyka. Możemy podarować sobie spokój i bezpieczeństwo, co zwłaszcza w dobie pandemii COVID-19 wydaje się być niezwykle cenne. Profilaktyczne wizyty u lekarza jak i badania to więc najprostszy sposób by zadbać o swoje zdrowie. Z pomocą przychodzą nam abonamenty medyczne, które pomagają w dbaniu o dobre samopoczucie. O tym jakie korzyści płyną z posiadania abonamentów medycznych – a jest ich całkiem sporo! – dowiesz się z poniższego materiału!

Zdrowie – największa korzyść w naszym życiu

Gdyby świat był idealny, nikt z nas nie musiałby o nic się martwić. Tymczasem Polacy najczęściej martwią się o swoje zdrowie. Z pomocą i rozwiązaniem, by zmartwienia zamienić na działania, przychodzi klinika JP Medica oferująca atrakcyjne cenowo pakiety medyczne.

Wykupując dostęp do abonamentu medycznego zyskujesz pewność, że o Twoje zdrowie będą dbać specjaliści a obsługa będzie szybka, bezproblemowa i bezpieczna.

Często korzystając z publicznej służby zdrowia narzekamy na to, że nie jesteśmy w stanie dostać się do lekarza-specjalisty wystarczająco szybko. O ile chodzi o rutynowe, kontrolne badania, gdy jesteśmy zdrowi i możemy zaczekać, nie stanowi to problemu. Pojawia się on w momencie, gdy wsparcie lekarza jest potrzebne od zaraz i ma bezpośredni wpływ na jakość naszego życia a także bezpieczeństwo.

Jakie więc korzyści możemy uzyskać decydując się na pakiety medyczne?

  • Po pierwsze – wskazany już wyżej krótki czas oczekiwania na wizytę i brak kolejek.
  • Po drugie dużo łatwiejszy dostęp do usług lekarzy-specjalistów.
  • Po trzecie szybki dostęp do badań laboratoryjnych i ich profesjonalna interpretacja, a tym samym łatwiejsza do zachowania profilaktyka zdrowia.
  • Prywatne kliniki – takie jak JP Medica – dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oferują również swoim pacjentom dostęp do wszystkich placówek w ramach pakietu. Możesz więc wybrać, gdzie chcesz wykonać badania czy odwiedzić lekarza. Twoja kartoteka będzie widoczna w każdym miejscu w ramach struktury JP Medica.
  • Ponadto rejestracja odbywa się za pomocą telefonu bądź intuicyjnej aplikacji mobilnej. Pacjenci uzyskują również możliwość bezpłatnej zmiany terminu.

Jednym zdaniem? Usługa skrojona wprost pod pacjenta – który chce czuć się bezpiecznie i zdrowo.

Jak wygląda korzystanie z abonamentu medycznego?

Odpowiedź jest prosta – tak jak z każdego innego pakietu! Decydujesz się na konkretny wariant obsługi a następnie w formie miesięcznych rat opłacasz pakiet. W JP Medica możesz zdecydować się na pakiet 6-miesięczny lub roczny. W jego ramach otrzymasz niezbędną pomoc medyczną, dostęp do szybkich i nowoczesnych badań laboratoryjnych wraz z interpretacją a także możliwość korzystania z teleporad, telekonsultacji i otrzymywania e-recept oraz e-zwolnień bez wychodzenia z domu.

Co jeszcze warto wiedzieć?

  • Na abonament możesz zdecydować się indywidualnie bądź skorzystać ze zbiorowego pakietu np. w ramach miejsca pracy, jeśli Twój pracodawca oferuje takie rozwiązanie w ramach zatrudnienia. Koniecznie sprawdź tę możliwość!
  • Sprawdź również ilość placówek medycznych objętych Twoim pakietem. Najczęściej prywatne kliniki oferują dostęp do wszystkich swoich placówek. Dzięki temu możesz każdorazowo korzystać z dogodniej dla Ciebie lokalizacji.
  • Pamiętaj także by decydując się na zakup abonamentu medycznego dostosować go do Twoich indywidualnych potrzeb zdrowotnych i wybrać taki, który w pełni pozwoli zadbać Ci o zdrowie i dobre samopoczucie.
  • Miej świadomość, że w przypadku potrzeby wykonania dodatkowych badań bądź ponadprogramowej konsultacji każdorazowo możesz również skorzystać z preferencyjnych warunków.

By dowiedzieć się więcej o pakietach JP Medica w Warszawie odwiedź już dzisiaj stronę: https://jpmedica.com.

1/10 - (1 vote)
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here