Depilacja laserowa nóg – pozbądź się zbędnego owłosienia i ciesz się idealnie gładką skórą!

0

Gładkie nogi, brak widocznych podrażnień na skórze i oszczędność czasu to Twoje marzenie? Chciałabyś wreszcie zapomnieć o codziennym goleniu nóg maszynką? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – depilacja laserowa może Ci w tym pomóc! To komfort, który bardzo szybko pokochasz!

Skóra jak marzenie dzięki depilacji laserem Light Sheer Duet!

Bezpieczny, medyczny laser diodowy Light Sheer Duet, to Twoja szansa na gładką skórę niemal w każdej okolicy ciała! To absolutnie najlepszy sprzęt dostępny na rynku dzięki któremu zabiegi depilacji przebiegają w bardzo precyzyjny sposób.

Wystarczy, że zdecydujesz się na ok. 6-7 wizyt w salonie a trwale pozbędziesz się owłosienia z wybranej okolicy. Teraz myślisz pewnie “ dlaczego aż tyle razy muszę wykonać zabieg?” Odpowiedź jest bardzo prosta, laser stosowany do  zabiegów depilacji działa na te włoski, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu, czyli anagenie.

Możesz być pewna, że po swojej pierwszej wizycie w salonie utracisz ok. 20% włosków a z każdą kolejną wizytą będzie ich coraz mniej. Po 6-7 zabiegu osiągniesz efekt gładkiej skóry a dawne podrażnienia odejdą w zapomnienie.

Czy depilacja nóg laserem jest bolesna?

To pytanie bardzo często zadają nasze klientki. Depilacja laserowa nie jest zabiegiem bolesnym. W zasadzie same odczucia zabiegowe możemy porównać do punktowego ciepła i delikatnego ukłucia. Zależy nam na tym, żeby każdy, nawet najbardziej wrażliwy klient czuł się dobrze podczas zabiegu dlatego zawsze, stosujemy specjalne coldpacki chłodzące, które niwelują niewielki dyskomfort.

Na jakie jeszcze partie ciała można wykonać depilację laserową ?

W zasadzie każda partia Twojego ciała może zostać poddana zabiegom depilacji. Kobiety najczęściej wybierają zabiegi depilacji:

 • nóg
 • pach
 • okolic bikini

Oczywiście Panowie nie pozostają nam dłużni i coraz chętniej podejmują tematy zabiegów estetycznych w tym także depilacji przy użyciu lasera. Jeżeli chodzi o mężczyzn, to najczęściej decydują się oni na depilację twarzy, pach oraz pleców.

Czy są jakieś przeciwwskazania do zabiegów depilacji laserem?

Jak w przypadku każdego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, tak i w depilacji laserowej możemy spotkać pewne przeciwwskazania, które wykluczają nas z przeprowadzenia terapii. Są to przede wszystkim:

 1. Choroby nowotworowe
 2. Metalowe implanty
 3. Ciąża oraz okres karmienia piersią
 4. Choroby skóry
 5. Stosowanie światłoczułych ziół i leków
 6. Tendencje do powstawania bliznowców
 7. Zaburzenia krzepnięcia krwi
 8. Nadwrażliwość na światło
 9. Cukrzyca

Jeżeli masz więcej pytań na temat zabiegów przy użyciu lasera, to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z jednym z 21 salonów Laser Delux!

4.7/10 - (2 votes)
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here