Ćwiczenia na boczki – pozbyj się ich

0

Większość kobiet nie akceptuje swoich boczków jest to problem z którym boryka się wiele z nas ,ale spokojnie postaram się przedstawić kilka prostych ćwiczeń ,aby pozbyć się tego defektu naszego ciała. Chyba każda kobieta chcę dobrze wyglądać w biodrówkach i obcisłych sukienkach . Dzięki zestawowi ćwiczeń i małej diecie wszystko jest możliwe. Liczy się tylko duża motywacja i chęć działania. Ćwiczenia możemy wykonywać w domu ,ogrodzie jak i na siłowni. No to zaczynamy!

1.Brzuszki Skośne
Pierwsze ćwiczenie jest wam dobrze znane… Kładziemy się na plecach zakładając zaplątane dłonie na karku. Musimy pamiętać o tym ,aby nogi były lekko ugięte w kolanach. Wykonujemy uniesienia tułowia w przód z naprzemian stronnym dotknięciem łokcia do kolana. Jeden cykl ćwiczenia trwa od momentu oderwania tułowia od podłogi i dotknięcia na przemian do lewego i prawego kolana przez łokcie czym następuje powrót do pozycji wyjściowej ( leżenie na plecach z ugiętymi kolanami ). Ćwiczenie wykonujemy przez 15 minut co 3 minuty następuje przerwa 30 s i powrót do ćwiczeń.

2.Ćwiczenie z Hula Hop
To narzędzie jest chyba wszystkim dobrze znane. To dobry przyrząd do pracy nad swoimi boczkami. Ćwicz raz dziennie i przeznacz na kręcenie koło 15-20 min. Bardzo szybko widać efekty pracy na hula hopie.

3. Wahadło
Połóż się na podłodze, musisz zgiąć nogi lekko w kolanach. Stopy dotykają podłogi,a ręce wzdłuż tułowia położone na ziemi. Złączone kolana podnosimy do góry i staramy się przekładać raz w prawą ,raz w lewą stronę zatrzymując około 12 cm nad ziemią. Ćwiczenia naprzemianstronnie wykonujemy 10 razy na każdą ze stron po czym robimy przerwę minutową i wykonujemy ponownie cykl 10 powtórzeń.

4. Unoszenie wyprostowanych nóg
Kładziemy się na podłodze ,ręce ułożone wzdłuż tułowia. Podnosimy wyprostowane, złączone nogi do góry i trzymamy w powietrzu przez 5 s.Po upływie wyznaczonego czasu opuszczamy do pozycji wyjściowej i powtarzamy ćwiczenie przez kolejne 15 minut ( po upływie 5 min robimy przerwę 1 minutową po czym zaczynamy dalszą cześć ćwiczenia )

Po kilku dniach wykonywania ćwiczeń stopniowo możemy zwiększać liczbę wykonywanych powtórzeń lub czas przeznaczony na dane ćwiczenie. Ten zestaw ćwiczeń jest przeznaczony dla każdego. W razie pytań i chęci zapoznania się z innymi ćwiczeniami na boczki zapraszam na forum naszego portalu. Owocnej pracy !

Oceń ten post
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here