Apteka Cud laureatem Orłów Farmacji

0

Apteka Cud nieustannie dąży do rozwoju i poprawy jakości świadczonych usług. W tym roku została nagrodzona prestiżową nagrodą branżową Orły Farmacji 2019.

Obecna na rynku od ponad 2 lat aptekacud.pl została w tym roku uhonorowana pierwszym miejscem wśród inowrocławskich aptek w ogólnopolskim plebiscycie branżowym Orły Farmacji 2019. Nagroda została przyznana na podstawie opinii wielu konsumentów korzystających z usług różnych aptek. Pierwsze miejsce internetowej Apteki Cud to wyraz zaufania jaką jest darzona przez swoich klientów. Świadczy też o skuteczności prowadzonego przez firmę profilu działalności.

Orły to plebiscyt dla przedsiębiorstw oraz konsumentów

Spośród wielu prowadzonych obecnie plebiscytów branżowych Orły wyróżniają się zasadami premiującymi najbardziej innowacyjne i rzetelne firmy niezależnie od ich rozmiarów czy zaplecza finansowego. Ocena przyznawana jest przedsiębiorstwu na podstawie opinii zebranych na najbardziej popularnych witrynach internetowych oraz w mediach społecznościowych przez ich użytkowników. Pozwala to na wiarygodną oceną działalności firm oraz stwarza równe warunki rywalizacji dla każdego z biorących udział w konkursie przedsiębiorstw. Apteka Cud zdobyła w tym roku pierwsze miejsce wśród aptek funkcjonujących w Inowrocławiu na podstawie aż 8852 opinii użytkowników zdobywając maksymalną notę 10 punktów. Działająca pod witryną aptekacud.pl firma nieustannie się rozwija. W konsultacji z użytkownikami i konsumentami nieustannie poszerza portfolio oferowanych produktów oprócz standardowej sprzedaży leków i suplementów diety biorąc udział w dystrybucji m.in. specjalistycznego sprzętu medycznego oraz rozwiązań z zakresu codziennej opieki zdrowotnej. Obecność Apteki Cud na polskim rynku farmaceutycznym jest możliwa dzięki zaangażowaniu, pasji i codziennej pracy tworzących ją ludzi. Dzięki przyznaniu wyróżnienia w konkursie Orły Farmacji apteka ta może z dumą prezentować nagrodę na witrynach swoich stron internetowych.

4.7/10 - (2 votes)
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here