o nas

Portal powstał z inicjatywy młodych ludzi, którzy chcą oraz starają się żyć zdrowo. Uprawiają przeróżne sporty, są studentami turystyki aktywnej i nie tylko. Wszystko po to, aby samemu ciągle poszerzać wiedzę oraz przekazywać już zdobytą innym.

Serwis StaloweZdrowie.pl powstał z myślą wdrażania zdrowego trybu życia w człowieczeństwo. Wierzymy, że dzięki naszym bogatym artykułom, dostarczymy Wam wystarczającej wiedzy z zakresu sportu, odżywiania i dbania o Wasze siły witalne.

Ćwicząc według naszych planów treningowych poprawicie swój zewnętrzny wygląd, jak i poprawicie swoją kondycję. Jesteśmy otwarci zarówno na osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane. Nasze artykuły są pisane prosto i zrozumiale dla każdego użytkownika.

Nasi redaktorzy kładą szczególny nacisk na zdrowie, jak o nie dbać, a w konsekwencji, jak żyć dłużej.

Posiadamy także dział Diet, gdzie możecie znaleźć diety, takie jak: dieta dukana, dieta zgodna z grupą krwi, dieta 1000 kalorii i wiele więcej, a to wszystko z myślą o Was.

Bądź z nami i ciesz się życiem w zdrowym wydaniu.
Cały czasz poszukujemy także ludzi z pasją, którzy chcieliby prowadzić z nami ten serwis. Jesteśmy również otwarci na współpracę z różnego rodzaju firmami mieszczącymi się w tematyce portalu.