Paznokcie potrzebują życia

0
63

Idealnie zadbane dłonie i paznokcie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że piękne a przede wszystkim zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety, co sprawia, że staramy się szczególnie o nie dbać. Niestety nie zawsze jest to proste, albowiem często mamy problem z rozdwajającymi się paznokciami, suchą skórą na dłoniach, co powoduje, że bardzo niechętnie eksponujemy nasze ręce. Aby więc nasze ręce były dla nas powodem do dumy, powinniśmy szczególnie o nie zadbać, a pomogą nam w tym różnorodne odżywki, jakie to dziś bez problemu możemy dostać na rynku, w drogeriach, czy też aptekach.

Rodzaje odżywek

Pomimo tego, że możemy zadbać o nasze paznokcie domowymi sposobami, to jednak należy mieć na uwadze, że jedynie odżywki dobrej jakości sprawią, że nasze dłonie będą naprawdę piękne i gładkie, zaś paznokcie mocne. Dzieje się tak, dlatego, że produkowane dziś odżywki wzmacniają płytkę paznokciową, regenerują ją a wszystko, dlatego, że zawierają w swoim składzie kreatynę, wapń, magnez oraz inne witaminy. Odżywki są, więc najczęściej polecane tym osobom, które to borykają się z rozdwajającymi się paznokciami, jakie to z całą pewnością wymagają regeneracji. Są to, więc tak zwane odżywki regenerujące, jakie w krótkim czasie poprawią stan naszych paznokci. Co więcej mamy także możliwość zakupu innych odzywek, a wśród nich tych, jakie to wygładzają nasze paznokcie, dbają o dłonie, a także zapobiegają powstawaniu nieestetycznych skórek. Obecnie możemy kupić szereg takich odzywek w wielu różnorodnych postaciach. Przede wszystkim są to jednak żele, olejki, lakiery, maseczki a także kremy.

Intensywne serum dla paznokci

Jeśli chcemy cieszyć się ze zdrowych i pięknych paznokci, z całą pewnością warto zastosować wyjątkowo skuteczne odzywki. Jedną z nich jest Intensive Lipid System, które to znane jest, jako najlepsze serum do dłoni i paznokci. Jest to olej arganowy, który zawiera w swoim składzie schotenol o działaniu naprawczym a także różnorodne antyoksydanty, jakie to mają za zadanie chronić nasz naskórek.  Odżywka ta niezwykle skutecznie regeneruje płaszcz hydrolipidowy, a to sprawia, że skóra naszych dłoni jest nawilżona, gładka i po prostu piękna. Z kolei obecne w odżywce awokado sprawia, że skóra dłoni o wiele szybciej się regeneruje, zaś mocznik zmiękcza skórę, a z kolei aloes łagodzi wszelkie podrażnienia. Warto wspomnieć także o proteinach jedwabiu, które to mają za zadanie zawsze chronić naszą skórę przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu tego serum nasze dłonie są kaszmirowo miękkie i gładkie.

Sposób użycia i składniki

Jeśli chcemy zastosować serum, należy nanieść je na dłonie, a następnie pozostawić do wchłonięcia. Warto zastosować lateksowe rękawiczki, aby serum intensywnie wchłonęło się w skórę dłoni. Główne składniki tego niezwykle intensywnie działającego serum do dłoni to: olej arganowy, awokado, mocznik, aloes, a także proteiny jedwabiu. Warto wspomnieć o wosku pszczelim oraz o insulinie. Z całą pewnością dzięki tej odżywce nasze dłonie będą piękne i zadbane a my nie będziemy się ich wstydzić.

Oceń ten post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Currently you have JavaScript disabled. In order to post comments, please make sure JavaScript and Cookies are enabled, and reload the page. Click here for instructions on how to enable JavaScript in your browser.