Paznokcie potrzebują życia

0

Idealnie zadbane dłonie i paznokcie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że piękne a przede wszystkim zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety, co sprawia, że staramy się szczególnie o nie dbać. Niestety nie zawsze jest to proste, albowiem często mamy problem z rozdwajającymi się paznokciami, suchą skórą na dłoniach, co powoduje, że bardzo niechętnie eksponujemy nasze ręce. Aby więc nasze ręce były dla nas powodem do dumy, powinniśmy szczególnie o nie zadbać, a pomogą nam w tym różnorodne odżywki, jakie to dziś bez problemu możemy dostać na rynku, w drogeriach, czy też aptekach.

Rodzaje odżywek

Pomimo tego, że możemy zadbać o nasze paznokcie domowymi sposobami, to jednak należy mieć na uwadze, że jedynie odżywki dobrej jakości sprawią, że nasze dłonie będą naprawdę piękne i gładkie, zaś paznokcie mocne. Dzieje się tak, dlatego, że produkowane dziś odżywki wzmacniają płytkę paznokciową, regenerują ją a wszystko, dlatego, że zawierają w swoim składzie kreatynę, wapń, magnez oraz inne witaminy. Odżywki są, więc najczęściej polecane tym osobom, które to borykają się z rozdwajającymi się paznokciami, jakie to z całą pewnością wymagają regeneracji. Są to, więc tak zwane odżywki regenerujące, jakie w krótkim czasie poprawią stan naszych paznokci. Co więcej mamy także możliwość zakupu innych odzywek, a wśród nich tych, jakie to wygładzają nasze paznokcie, dbają o dłonie, a także zapobiegają powstawaniu nieestetycznych skórek. Obecnie możemy kupić szereg takich odzywek w wielu różnorodnych postaciach. Przede wszystkim są to jednak żele, olejki, lakiery, maseczki a także kremy.

Intensywne serum dla paznokci

Jeśli chcemy cieszyć się ze zdrowych i pięknych paznokci, z całą pewnością warto zastosować wyjątkowo skuteczne odzywki. Jedną z nich jest Intensive Lipid System, które to znane jest, jako najlepsze serum do dłoni i paznokci. Jest to olej arganowy, który zawiera w swoim składzie schotenol o działaniu naprawczym a także różnorodne antyoksydanty, jakie to mają za zadanie chronić nasz naskórek.  Odżywka ta niezwykle skutecznie regeneruje płaszcz hydrolipidowy, a to sprawia, że skóra naszych dłoni jest nawilżona, gładka i po prostu piękna. Z kolei obecne w odżywce awokado sprawia, że skóra dłoni o wiele szybciej się regeneruje, zaś mocznik zmiękcza skórę, a z kolei aloes łagodzi wszelkie podrażnienia. Warto wspomnieć także o proteinach jedwabiu, które to mają za zadanie zawsze chronić naszą skórę przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu tego serum nasze dłonie są kaszmirowo miękkie i gładkie.

Sposób użycia i składniki

kfdJeśli chcemy zastosować serum, należy nanieść je na dłonie, a następnie pozostawić do wchłonięcia. Warto zastosować lateksowe rękawiczki, aby serum intensywnie wchłonęło się w skórę dłoni. Główne składniki tego niezwykle intensywnie działającego serum do dłoni to: olej arganowy, awokado, mocznik, aloes, a także proteiny jedwabiu. Warto wspomnieć o wosku pszczelim oraz o insulinie. Z całą pewnością dzięki tej odżywce nasze dłonie będą piękne i zadbane a my nie będziemy się ich wstydzić.

Oceń ten post
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here