Home zdrowie JP Medica – abonamenty medyczne

JP Medica – abonamenty medyczne

0

Zdrowie to najcenniejsza rzecz jaką mamy. Nie da się przeliczyć jej na pieniądze ani zamówić zgodnie z życzeniem. To co możemy dla siebie zrobić zamyka się w jednym prostym słowie: profilaktyka. Możemy podarować sobie spokój i bezpieczeństwo, co zwłaszcza w dobie pandemii COVID-19 wydaje się być niezwykle cenne. Profilaktyczne wizyty u lekarza jak i badania to więc najprostszy sposób by zadbać o swoje zdrowie. Z pomocą przychodzą nam abonamenty medyczne, które pomagają w dbaniu o dobre samopoczucie. O tym jakie korzyści płyną z posiadania abonamentów medycznych – a jest ich całkiem sporo! – dowiesz się z poniższego materiału!

Zdrowie – największa korzyść w naszym życiu

Gdyby świat był idealny, nikt z nas nie musiałby o nic się martwić. Tymczasem Polacy najczęściej martwią się o swoje zdrowie. Z pomocą i rozwiązaniem, by zmartwienia zamienić na działania, przychodzi klinika JP Medica oferująca atrakcyjne cenowo pakiety medyczne.

Wykupując dostęp do abonamentu medycznego zyskujesz pewność, że o Twoje zdrowie będą dbać specjaliści a obsługa będzie szybka, bezproblemowa i bezpieczna.

Często korzystając z publicznej służby zdrowia narzekamy na to, że nie jesteśmy w stanie dostać się do lekarza-specjalisty wystarczająco szybko. O ile chodzi o rutynowe, kontrolne badania, gdy jesteśmy zdrowi i możemy zaczekać, nie stanowi to problemu. Pojawia się on w momencie, gdy wsparcie lekarza jest potrzebne od zaraz i ma bezpośredni wpływ na jakość naszego życia a także bezpieczeństwo.

Jakie więc korzyści możemy uzyskać decydując się na pakiety medyczne?

  • Po pierwsze – wskazany już wyżej krótki czas oczekiwania na wizytę i brak kolejek.
  • Po drugie dużo łatwiejszy dostęp do usług lekarzy-specjalistów.
  • Po trzecie szybki dostęp do badań laboratoryjnych i ich profesjonalna interpretacja, a tym samym łatwiejsza do zachowania profilaktyka zdrowia.
  • Prywatne kliniki – takie jak JP Medica – dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oferują również swoim pacjentom dostęp do wszystkich placówek w ramach pakietu. Możesz więc wybrać, gdzie chcesz wykonać badania czy odwiedzić lekarza. Twoja kartoteka będzie widoczna w każdym miejscu w ramach struktury JP Medica.
  • Ponadto rejestracja odbywa się za pomocą telefonu bądź intuicyjnej aplikacji mobilnej. Pacjenci uzyskują również możliwość bezpłatnej zmiany terminu.

Jednym zdaniem? Usługa skrojona wprost pod pacjenta – który chce czuć się bezpiecznie i zdrowo.

Jak wygląda korzystanie z abonamentu medycznego?

Odpowiedź jest prosta – tak jak z każdego innego pakietu! Decydujesz się na konkretny wariant obsługi a następnie w formie miesięcznych rat opłacasz pakiet. W JP Medica możesz zdecydować się na pakiet 6-miesięczny lub roczny. W jego ramach otrzymasz niezbędną pomoc medyczną, dostęp do szybkich i nowoczesnych badań laboratoryjnych wraz z interpretacją a także możliwość korzystania z teleporad, telekonsultacji i otrzymywania e-recept oraz e-zwolnień bez wychodzenia z domu.

Co jeszcze warto wiedzieć?

  • Na abonament możesz zdecydować się indywidualnie bądź skorzystać ze zbiorowego pakietu np. w ramach miejsca pracy, jeśli Twój pracodawca oferuje takie rozwiązanie w ramach zatrudnienia. Koniecznie sprawdź tę możliwość!
  • Sprawdź również ilość placówek medycznych objętych Twoim pakietem. Najczęściej prywatne kliniki oferują dostęp do wszystkich swoich placówek. Dzięki temu możesz każdorazowo korzystać z dogodniej dla Ciebie lokalizacji.
  • Pamiętaj także by decydując się na zakup abonamentu medycznego dostosować go do Twoich indywidualnych potrzeb zdrowotnych i wybrać taki, który w pełni pozwoli zadbać Ci o zdrowie i dobre samopoczucie.
  • Miej świadomość, że w przypadku potrzeby wykonania dodatkowych badań bądź ponadprogramowej konsultacji każdorazowo możesz również skorzystać z preferencyjnych warunków.

By dowiedzieć się więcej o pakietach JP Medica w Warszawie odwiedź już dzisiaj stronę: https://jpmedica.com.

1/10 - (1 vote)

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Currently you have JavaScript disabled. In order to post comments, please make sure JavaScript and Cookies are enabled, and reload the page. Click here for instructions on how to enable JavaScript in your browser.